Vádat emelt az ügyészség egy drogkereskedelemmel foglalkozó párral szemben. Többek között kannabiszt, amfetamint és extasyt is árultak a fővárosban. Akár 10 évre is a rácsok mögé kerülhetnek, ha elítéli őket a bíróság.
10 évre is börtönbe kerülhet a dílerpár
