Site icon BUDA TV

Kiállítás nyílt a 150 éves fogaskerekűről

kiallitas nyilt a 150 eves fogas

A fogaskerekű történetéről nyitott kiállítást a Hegyvidéki Helytörténeti Gyűjtemény és a Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum. Az eredeti relikviákat is felvonultató gyűjtemény, a Lóvasút Kulturális és Rendezvényközpontban kapott helyet.

Exit mobile version