Évente egyetlen éjszaka van, amikor múzeumok, galériák és kulturális terek százai egyszerre nyitják ki kapuikat, és több százezer látogatót hívnak közös felfedezésre. Ez a Múzeumok Éjszakája, amely június 20-án ismét különleges élményekkel várja az érdeklődőket szerte az országban. Az esemény évről évre bizonyítja, hogy a kultúra iránti érdeklődés minden korosztályt képes megszólítani. Családok, baráti társaságok és fiatalok indulnak útnak ezen az estén, hogy megismerjék a múzeumok rejtett kincseit. Az idén a gasztronómia lesz a középpontban. Stúdiónk vendége Török Gábor a Magyar kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum igazgatója.
Kultúrpont 2026. június 17.
