A felelős állattartás oktatása – Budai Híradó 2021. április 22.

A tervek szerint a június közepén #zárják le az autósok előtt a #Lánchidat. Az átkelő felújításának látványosabb része is ekkor kezdődik el. A híd lezárása miatt nagyobb forgalomra kell majd számítani a környéken.

Ma van a #Föld #Napja. Ezen a napon a természet megóvásának fontosságára hívják fel a figyelmet. Újbudán mintegy 3 ezer tő virágot és 2 tonna virágföldet kaptak azok a társasházi közös képviselők, akik kértek és vállalták, hogy az ajándék-virágokat a gazdagréti házak között húzódó területekre ültetik, ezzel is szebbé, otthonosabbá téve a környéket.

Az #állatmenhelyek támogatása és a felelős #állattartásra való nevelés elősegítése is fontos célja a nemrég megalakult #Nemzeti #Állatvédelmi #Tanácsnak. Hamarosan egyébként egy új állatvédelmi program is elindulhat.


HTV,hegyvidek

A weboldalon a minőségi felhasználói élmény érdekében sütiket használunk.